KONTAKTA OSS



Adress och telefon

Besöks- & postadress:

(F-6)Paviljongvägen 31

(7-9) Arthur Engbergs väg 15

852 40 Sundsvall

Leveransadress:
Hakon Ahlbergs väg 44
852 40 Sundsvall

Sjukanmälan görs varje sjukdag på tel 060-14 95 95, gärna före kl 8:00

SFG telefon: 060-14 95 97  mail: info@sfg.se

Personal, föräldraråd och telefon/mejl

F-3: 060-14 95 94
4-6: 060-14 95 98
7-9: 060-14 95 93
Fritids: 060-14 95 96 / 070-254 37 26
Skolsköterska: 060-14 95 91

Rektor: Madeleine Rösth
telefon: 060-14 95 99 mejl: madeleine.rosth@sfg.se

Namn i boktavsordning/mejl:

Ahmed, Lisa F-3, Ma, No lisa.ahmed@sfg.se

Alkazaz, Bachar 7-9 So bachar.alkazaz@sfg.se

Bakkman, Victoria 4-6, Ma, No victoria.bakkman@sfg.se

Basaric, Azra Köksbiträde azra.basaric@sfg.se

Bergman, Tim F-1 Fritids, Resurs tim.bergman@sfg.se

Billström, Minna F-3 Sv, So minna.billstrom@sfg.se

Castagno, Katarina 3-9, Mu katarina.castagno@sfg.se

Dahlin, Marie 4-6 Sv, So marie.dahlin@sfg.se

Dahlström, Michaela 4-6 Mu, Bi, Idr michaela.dahlstrom@sfg.se

Emanuelz, Maria SYV maria.emanuelz@sfg.se

Hägerström, Per 2-4 Fritids, 7-9 resurs per.hagerstrom@sfg.se

Jarnkvist, Per Trä, metall per.jarnkvist@sfg.se

Jonsson, Josephine 7­-9 Ty, Eng josephine.jonsson@sfg.se

Jonsson, Malin F-3 Ma, No malin.jonsson@sfg.se

Lantz, Anna 4-6 Sv, Eng anna.lantz@sfg.se

Lindh Brånby, Lotta 7-9 So lotta.lindhbranby@sfg.se

Magnusson, Mimmi Kurator mimmi@mimmimagnusson.se

Myrström, Marie F-3 Förskollärare marie.myrstrom@sfg.se

Persson, Caroline 2-4 Fritids caroline.persson@sfg.se

Pousette, Karin Speciallärare karin.pousette@sfg.se

Prim, Linda F-3 Sv, So linda.prim@sfg.se

Rahm, Linda F-3 Sv, So linda.rahm@sfg.se

Selling, Patrik 7-9 Ma, No patrik.selling@sfg.se

Selling, Viktor Dataansvarig, Elevassistent viktor.selling@sfg.se

Sjölén, Anna Karin 4-6 Ma, No annakarin.sjolen@sfg.se

Smith, Malin F-1 Fritids, resurs malin.smith@sfg.se

Spjut, Grethe Skolsköterska grethe.spjut@sfg.se

Strömståhl, Linda 4-6 Ma, No linda.stromstahl@sfg.se

Sundström, Kajsa F-3 Ma, No kajsa.sundström@sfg.se

Sundstöm, Pernilla 7-9 Sp pernilla.sundstrom@sfg.se

Sönner, Ida F-3 Ma, No ida.sonner@sfg.se

Teiler, Joakim 7-9 Idr, Hk joakim.teiler@sfg.se

Toiovonen, Joakim 2-4 Fritids, Resurs, Hk joakim.toivonen@sfg.se

Wallentin, Jessica F-3 Bild, jessica.wallentin@sfg.se

Wallentin, Theresa 4-6 Textilslöjd theresa.wallentin@sfg.se

Westin, Carina Admin, Resurs carina.westin@sfg.se

Westin, Ludvig Kök ludvig.westin@sfg.se

Åkersten, Carl F-1 Fritids, resurs carl.akersten@sfg.se

Åström, Cecilia Psykolog cecilia@skolperspektivet.se

Åstrom, Stina 7-9 Sv, eng stina.astrom@sfg.se

Öhrling, Lars 7-9 Ma, No lars.ohrling@sfg.se

Föräldrarådsrepresentanter

Hamlund, Emma emmahamlund@gmail.com

Lidbom, Hanna lidbomhanna@gmail.com

Synpunkter och klagomål

Vi har som mål att erbjuda god kvalitet i alla verksamheter. Inget är så bra att det inte kan bli bättre och synpunkter och klagomål bidrar till att utveckla verksamheten.

Den enklaste och snabbaste vägen till lösning är oftast att prata med den person ärendet gäller och diskutera, på så vis kan du lösa många frågor. Om du inte är nöjd med hanteringen av ärendet, kontakta vår huvudman Hans Bark: hans.bark@sidsjofastigheter.se